21 Şubat 2024
  • İstanbul3°C
  • Ankara-1°C

SEDA SAYAN EVLENİYOR MU? KADIRGALI CÜMLE ALEME BÖYLE İLAN ETTİ

Ünlü şarkıcı Seda Sayan'ın evleneceği öne sürülüyordu. Kadırgalı lakaplı Seda Sayan gerçeği açıkladı. Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalında Seda Sayan gerçekleri ilan etti..

Seda Sayan Evleniyor Mu? Kadırgalı Cümle Aleme Böyle İlan Etti

11 Mart 2022 Cuma 17:33

Seda Sayan sanat hayatı kadar özel hayatıyla da ilgi odağı olan bir isim. Bugün  yine magazin dünyası Seda Sayan'ı konuşuyor. İddialar öylesine büyüdü ki çok sayıda gazete manşetlere taşıdı.

Seda Sayan'ın evleneceği öne sürülüyor..

Seda Sayan'ın 7.kez evleneceği haberi bir anda ülke gündemine oturunca Kadırgalı Lakaplı Seda Sayan, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalına bir açıklama göndererek magazin basınında yer alan iddiaları yalanladı.. 

odatv_image_80__ff1e2390ae6f49.jpg

Resmi olarak 30 Aralık 1962 doğumlu olan Seda Sayan'ın yeniden evleneceği öne sürüldü. 7.kez evleneceği öne sürülen Seda Sayan'ın Çağlar Ökten'den evlilik teklifi alığı iddia ediliyordu..

İddialar magazin gündemine öyle bir düştü ki herkes şaşkına döndü..

SES KAYDI GÖNDERDİ

İddialar karşısında Seda Sayan sessizliğini bozdu.. TV8 ekranlarında yayınlanan İkinci Sayfa programına bir ses kaydı gönderen Seda Sayan "Her ay beni başka bir isimle sevgili misin diye arıyorsun. Yıl olmuş 2022 sen bana sevgili diyorsun. Çağlar benim programdaki orkestramdaki solistim. Aynı zamanda da sahnedeki vokalistim. Çağlar'la birlikte yapımcılık yapmaya başladık. Albüm çıkartıyorum başka bir şey de yok" açıklamasında bulunarak evlilik iddialarını tümüyle yalanladı. 

Kaynak: ODA TV - Gidilesi.net